Witam. Mam problem i postanowiłem się w tej sprawie zwrócić do członków tegoż forum. Mianowicie: Niedawno kupiłem komputer (dokładniej na gwiazdkę 2006). Maszyna dość szybka ( Intel Core 2, GF 7900 GT, 2 gb ramu) i spisuje sie nieźle. Jednak irytuje mnie pewna rzecz: gdy odpalam jakąś grę, w której występuje ruchome tło lub program (chociażby Internet explorer), z komputera dobiega cichy pisk/szum (coś jakby ciche przewijanie się jakiegoś paska albo szum z głośników). Występuje on przy ruchu myszką (np w Internet Explorer przy scrolowaniu strony). Nie jest to głośne, lecz gdy raz to usłyszałem, zaczęło doprowadzać mnie do białej gorączki
. Co to może być? Mam nadzieję, szanowni forumowicze, że zrozumieliście o co mi chodzi i znacie rozwiązanie tego problemu. Pozdrawiam i z góry dziękuje.