Witam wszystkich !
Wykonalem cwiczenie na podstawie kursu Bascom College "Analizator kodu RC5" Program skompilowal sie poprawnie. Po zaprogramowaniu mikrokontrolera program uruchamia sie poprawnie z tym ze po podaniu dowolnej komendy z pilota na wyswietlaczu zawsze wyswieltla sie "komenda: 63 adres: 63 Probowalem kilku pilotow i za kazdym razem to samo. Prosze o pomoc. Pozdrawiam.
Wykonalem cwiczenie na podstawie kursu Bascom College "Analizator kodu RC5" Program skompilowal sie poprawnie. Po zaprogramowaniu mikrokontrolera program uruchamia sie poprawnie z tym ze po podaniu dowolnej komendy z pilota na wyswietlaczu zawsze wyswieltla sie "komenda: 63 adres: 63 Probowalem kilku pilotow i za kazdym razem to samo. Prosze o pomoc. Pozdrawiam.