Tranzystor(?) SMD jak w temacie w sterowniku obrabiarki CNC firmy WEEKE. Proszę o jakiekolwiek informacje na temat parametrów, zamiennika lub możliwości zdobycia tego elementu.
Pozdrawiam
Piotrek
Pozdrawiam
Piotrek
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam