Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiat Marea problem z prawym tylnym światłem stop/pozycyjne

12 Feb 2007 20:27 1434 3
  • Level 2  
    żarówka Ok. sprawdziłem w lewym kloszu. prawy kierunkowskaz i przeciwmgielne działa. Gdzie szukać awarii???

HELP!!
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 11  
    sprawdz wszystkie bezpieczniki czy sa sprawne jezeli beda sprawne sprawdz czy masa jest podlaczona jezeli jest i wszystko jest ok to pewnie masz zwarcie w skrzynce bezpiecznikow bys musial rozkrecic i popatrzec i posprawdzac miernikiem jak to bedzie ok to poprostu zmostkuj w skrzynce bezpiecznikow przewody ktore sa od lewej i prawej lampy albo prosciej przeciagnij z lewej lampy do prawdj przewody pozdrawiam
  • Level 20  
    Witam
    Nie wiem dokladnie czy osw rejestracji jest w zderzaku tylnym ale jesli jest przewod idacy do prawej lampy jest tam zlaczony i tam szukaj
    jesli osw rejestracji jest na tylnej klapie instalacja w niej sie nie laczy i uwazaj ta podpowiedz za niebyla
    Pozdrawiam
  • Level 16  
    a masz wskaznik na desce rozdzielczej czy cos sie nie przeplailo? kiedys w aucie znajomego takim jak mowim mare weekend nawalil licnzik wlasnie to co pokazuje przpelanie zarowki itp i nie dzialaly swiatla z tylu chyba pozycyjne