logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Win xp bez klucza. Mam oryginalną płytę. Jak odzyskać klucz?

fax21 12 Lut 2007 21:44 3710 3
REKLAMA
  • #1 3561924
    fax21
    Poziom 11  
    Posty: 91
    Ocena: 7
    Witam
    Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu.
    Ostatnio znalazłem orginalna płyte win XP HE, którą kiedys miałem zainstalowaną . jest ona bez klucza i jakikolwiek papierów. obecnie mam zainstalowanego innego windowsa
    Co mam zrobic, jak odzyskac klucz jesli ten win nie jest nigdzie zainstalowany
    Z góry dziekuje za pomoc
    POZDRAWIAM
  • REKLAMA
  • #2 3561944
    Kolobos
    Spec od komputerów
    Posty: 85164
    Pomógł: 17165
    Ocena: 10442
    Klucz nie jest przypisany do nosnika wiec nic nie mozesz zrobic zeby go odzyskac.
  • REKLAMA
  • #3 3562134
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #4 3562226
    jankolo
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 32197
    Pomógł: 1792
    Ocena: 584
    Temat uważam za wyczerpany, więc go zamykam.
REKLAMA