#1 330398 18 Wrz 2003 11:11 adat2 adat2 Poziom 12 Posty: 119 Pomógł: 1 Ocena: 17 Autor tematu Post #1 330398 18 Wrz 2003 11:11 Potrzebny jest mi dump e2proma do tv sharp 70es14 .moze ktoś ma i wyśle mi .pozdrawiam adat2(_at_)wp.pl
#2 330477 18 Wrz 2003 14:03 jez jez Poziom 31 Posty: 1633 Pomógł: 229 Ocena: 42 Pomocny post? (0) Post #2 330477 18 Wrz 2003 14:03 witaj wsadow jest pare szt.w zaleznosci od modelu- podaj jakie cyfry masz za 14 -jaki masz kinol generalnie pamiec instaluje sie sama podaj dlaczego chcesz nowy wsad ---moze wystarczy co nieco zmienic w serwis mod