Witam nie wiem ostanio coś sie dzieje z zasilaniem poprosu czasami wtyczka od dysku twardego ta z zasilaniem tak jak by nie łączyla nie jest to wina zasilacza w kompie bo bylo tak samo na innm zasilaczu raz wstawał dysk raz nie dysk tez jest nowy wiec tez dysk odpada zastanawiam sie nad Listwa Acarem moze być ona winna ?? mam ją juz bardzo długo ostanio dziwnie jakoś mruga mi światełko na niej tam na przycisku . Jeszcze bym prosił jak sprawdzić czy zasilacz jest dobry na wszelki wypadek i listwe czy można sprawdzić posiadam miernik więc mógłbym go sprawdzić tylko zabardzo nie wiem jak
Bardzo prosze o pomoc
Bardzo prosze o pomoc