Witam mam do Was prosba w jaki sposob moge ustawic parametry mikrofonu.
Problem jest taki podczas rozmowy przez mikrofon np skype wp telefon musze bardzo glosno mowic i mikrofon trzymac blisko ust zeby rozmowca mnie slyszal wszystkie opcje zwiazane z glosnoscia sa podkrecone na maksa sciagniete nowe sterowniki karty dzwiekowej moze sa do tego jakies programy jesli tak to podajcie nazwy
pozdrawiam
Problem jest taki podczas rozmowy przez mikrofon np skype wp telefon musze bardzo glosno mowic i mikrofon trzymac blisko ust zeby rozmowca mnie slyszal wszystkie opcje zwiazane z glosnoscia sa podkrecone na maksa sciagniete nowe sterowniki karty dzwiekowej moze sa do tego jakies programy jesli tak to podajcie nazwy
pozdrawiam