Witam Panów.
Zamierzam kupić do firmy łącze z TP. I nie wiem co wybrać interesuje nas stabilność !!! (przede wszytskim).
1. Co będzie lepsze gdyż cena jest taka sama.
2.Mam modem Draytek Vigor 2600W działa ona teraz na Neostradzie i zastanawiam się czy mogę go wykorzystać do DSL.
Prosze o opinie. Z góry dzięki.
Zamierzam kupić do firmy łącze z TP. I nie wiem co wybrać interesuje nas stabilność !!! (przede wszytskim).
1. Co będzie lepsze gdyż cena jest taka sama.
2.Mam modem Draytek Vigor 2600W działa ona teraz na Neostradzie i zastanawiam się czy mogę go wykorzystać do DSL.
Prosze o opinie. Z góry dzięki.