royal tv 5555 proszę o podpowiedz , sprawa ma się następująco ; obraz jest ale brak foni , ale tylko przy odbiorze programów ,zaś przez złącze euro głos jest normalny , czy to wadliwa głowica czy coś innego . pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam