Witam Wszystkich.
Mam problem z uruchomieniem tegoż urządzenia , oprogramowanie zainstalowało się poprawnie , printserver jest widziany ale drukarka HP 1200 nie chce drukować (jako port w drukarce ustawiony jest oczywiście printserver) .
Pozdrawiam cześć.
Mam problem z uruchomieniem tegoż urządzenia , oprogramowanie zainstalowało się poprawnie , printserver jest widziany ale drukarka HP 1200 nie chce drukować (jako port w drukarce ustawiony jest oczywiście printserver) .
Pozdrawiam cześć.