logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak wyświetlić komunikaty w Simple Message View w Protool 6.0 SP3?

MirM 19 Lut 2007 00:34 849 1
REKLAMA
  • #1 3589140
    MirM
    Poziom 11  
    Posty: 20
    Witam, mam pytanie odnośnie używania okna simple message view (lub zwykłego message view) w Protool 6.0 ( z SP3.) W jaki sposób wyswietlić w nim informacje (np. powstaje awaria i powinien pojawić się w tym oknie jakiś komunikat przeze mnie wcześniej napisany dla tego zdarzenia). Próbowałem przez użycie Area pointers ale nic się nie wyświetla. Coś chyba źle robię. A może trzeba coś jeszcze w Stepie zrobić? Dzięki za pomoc.
  • REKLAMA
  • #2 3589263
    andy1955
    Specjalista Automatyk
    Posty: 700
    Pomógł: 136
    Ocena: 50
    zobacz ten filmik.
    Na podstawie tego filmu możesz prześledzić procedurę, która cię interesuje
    Załączniki:
    • meldetext.rar (943.74 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
REKLAMA