Witam, mam pytanie odnośnie używania okna simple message view (lub zwykłego message view) w Protool 6.0 ( z SP3.) W jaki sposób wyswietlić w nim informacje (np. powstaje awaria i powinien pojawić się w tym oknie jakiś komunikat przeze mnie wcześniej napisany dla tego zdarzenia). Próbowałem przez użycie Area pointers ale nic się nie wyświetla. Coś chyba źle robię. A może trzeba coś jeszcze w Stepie zrobić? Dzięki za pomoc.