Odtwarzacz trafil do serwisu martwy.
Po sprawdzeniu okazalo sie ze jest uszkodzony fuse w przetwornicy cp202. Po zalozeniu nowego bezp. odwarzacz uruchomil sie i po 5 sek wylaczyl sie i znow martwy.
Kolejne pomiary wykazaly uszkodzenie bezp na plytce MAIN 1A w 13V, po zalozeniu dalej martwy. Na plytce front dochodzi 3,3V, reset poprawny, dochodzi sygnal power ale nie uruchamia przetornicy.
Poszukuje tez schemat do tego dvd.
Za schemat i wszelki podpowiedzi dziekuje.
Po sprawdzeniu okazalo sie ze jest uszkodzony fuse w przetwornicy cp202. Po zalozeniu nowego bezp. odwarzacz uruchomil sie i po 5 sek wylaczyl sie i znow martwy.
Kolejne pomiary wykazaly uszkodzenie bezp na plytce MAIN 1A w 13V, po zalozeniu dalej martwy. Na plytce front dochodzi 3,3V, reset poprawny, dochodzi sygnal power ale nie uruchamia przetornicy.
Poszukuje tez schemat do tego dvd.
Za schemat i wszelki podpowiedzi dziekuje.