Szkoła zakupiła FAX SHARP UX-73, niestety bez klawisza Flash. Jak go można zastąpić (o ile można) aby mieć możliwość przełączania rozmów (centrala SLICAN NCT-1248) ?.
Przestudiowałem całą instrukcję ale nic w niej na temat przełączania nie ma (jest tylko fukcja zawieszenia rozmowy i podłączenia zewnętrznęgo telefonu).
Przestudiowałem całą instrukcję ale nic w niej na temat przełączania nie ma (jest tylko fukcja zawieszenia rozmowy i podłączenia zewnętrznęgo telefonu).