Mam w\w odbiorniku zupelny brak glosu,uklad koncowki sprawny,poprostu brak tak zwanego szumu jaki mozna sie spodziewac w odbiorniku z nie przestrojona fonia,czy mial ktos z was podobny lub taki sam przypadek.Z gory dziekuje za jakies wskazowki.
Moderowany przez obcy7:Przeniosłem z TV.