Witam
Mam problem z TV blaupunkt is70-43vt minowicie:
brak foni gdy wlaczam funkcje podglaszania i gdy podglaszam slychac lekkie stuki w glosniku.
Wymienilem uklad TDA7262 i rezultat jest taki sam, ze przy dotknieciu kablem miernika w niektorych punktach wzbudza sie i slychac w glosniku. Wydaje mi sie jakby koncowka byla dobra lecz foni brak. Co moze w nim byc uszkodzone?
Mam problem z TV blaupunkt is70-43vt minowicie:
brak foni gdy wlaczam funkcje podglaszania i gdy podglaszam slychac lekkie stuki w glosniku.
Wymienilem uklad TDA7262 i rezultat jest taki sam, ze przy dotknieciu kablem miernika w niektorych punktach wzbudza sie i slychac w glosniku. Wydaje mi sie jakby koncowka byla dobra lecz foni brak. Co moze w nim byc uszkodzone?