Panowie w samochodzie tym zapala się kontrolka świec żarowych.
Wyskakują następujące błędy: P1026 obwód świec żarowych, P1013 komenda obwodu głównego przekaźnika.
Po skasowaniu jest wszytko ok do 2 dni, czyli jakieś 300km.
No i co, gdy złapię te błędy to rano ciężko go odpalić.
Czy może miał ktoś podobny przypadek?
Prosiłbym o poradę czego się czepić?
Dziękuję.
Wyskakują następujące błędy: P1026 obwód świec żarowych, P1013 komenda obwodu głównego przekaźnika.
Po skasowaniu jest wszytko ok do 2 dni, czyli jakieś 300km.
No i co, gdy złapię te błędy to rano ciężko go odpalić.
Czy może miał ktoś podobny przypadek?
Prosiłbym o poradę czego się czepić?
Dziękuję.