Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wgrywanie animacji ?? help

21 Feb 2007 18:10 5476 18
  • Level 10  
    Witam....
    Chciałem zapytać czy ktoś wie jak wgrać animacje do radia Pioneer DEH-6900IB ??
    Na stronie producenta pisze, że można taką operacje przeprowadzić, ale nigdzie nie pisze w jaki sposób i w jakim formacie mają być wgrane.
    Aha jest to zwykły odtwarzacz OEL (nie kolor)
    Dzięki i pozdrawiam...
  • Level 42  
    Popatrz na forum gdzieś kiedyś już to było:)
  • Level 13  
    Mam to samo pytanie, ale dotyczy alpine 9855, czy mozna ze strony zassac jakies dodatkowe animacje??

Pozdrawiam
  • Level 34  
    Witam.
    Do wgrania animacji potrzebujesz oprogramowania, możesz je zassać na stronie pioneera, materiał wypalasz na płytę i później ładujesz ją do radia, trzeba wcześniej kombinacja klawiszy ENT i DISP i wgrywa. Sprawdź dokładnie czy twój model ma opcję wgrywania własnych materiałów.
    poza tym wszystko jest opisane w instrukcji obsługi, łącznie ze stroną www z której można pobrać softweare.
    pzdr.
    P.S.
    dodam linka do softu
    //www.pioneer.co.jp/car/pclink3a/
  • Level 10  
    Dzięki za odpowiedź...
    Na stronie prodducenta pisze, że można wgrywać własne animacje, ale w instrukcji nie ma wzmianki.
    Klawisz "ent" ??
  • Level 34  
    ENT -skrót od entertainment, tym przyciskiem zmieniasz wyświetlane animacje, tapety itp.
  • Level 10  
    Niestety dalej nie wiem jak wprowadzić radio w stan do wgrywania.
    W 6900IB na panelu jest tylko Display, a ENT dopiero w głębszych ustatwieniach. Licze na więcej szczegółów...
    dzięki i pozdrawiam
  • Level 11  
    Zastanawiam się nad tym radiem. Jak je oceniasz jako użytkownik?
  • Level 34  
    moim zdaniem skoro w instrukcji obsługi nie ma mowy o wymianie/wgrywaniu własnych materiałów to twoje radio po prostu nie ma takiej opcji..
  • Level 10  
    Też myślałem, że nie ma takiej opcji ale na stronie producenta jest taki opis. Sam już nie wiem co o tym myśleć
  • Level 10  
    może masz starszy model, a dopiero w nowej dodali tę opcje?
  • Level 10  
    klawisz ENT masz na pilocie bezprzewodowym wciskasz ENT i DSP
  • Level 12  
    Udało się komuś wgrać nowe animacje w tym Pionku?
    Zastanawiam się czy nie jest tak, że w każdym "organiku" da się zrobić coś takiego. Miałem kiedyś 7500MP i nie było z tym żadnego problemu, a w instrukcji obsługi o ile dobrze pamiętam nie napisano wzmianki, że taka możliwość istnieje.
  • Level 21  
    Moze wiecie jak wgrac animacje do radia panasonic CQ-C8300N ??Pozdrawiam
  • Level 17  
    A nie wiecie czy da sie wgrac animacje do KEH-P7900 przez zmienarke?
  • Level 2  
    WItam posiadam Radio Pioneer DEH-P6900IB i chcialbym wgrac jakies inne animacje, czy jest to mozliwe, jesli tak to prosze o jakies linki bo przegladalem forum i nie znalazlem nic konkretnego na ten temat, pozdrawiam
  • Level 23  
    slavwek.ie wrote:
    Witam.
    Do wgrania animacji potrzebujesz oprogramowania, możesz je zassać na stronie pioneera, materiał wypalasz na płytę i później ładujesz ją do radia, trzeba wcześniej kombinacja klawiszy ENT i DISP i wgrywa. Sprawdź dokładnie czy twój model ma opcję wgrywania własnych materiałów.
    poza tym wszystko jest opisane w instrukcji obsługi, łącznie ze stroną www z której można pobrać softweare.
    pzdr.
    P.S.
    dodam linka do softu
    //www.pioneer.co.jp/car/pclink3a/

Code:
    http://pioneer.jp/car/pclink4/

czy aby na pewno przeglądnąłeś forum?