Witam serdecznie mam pewien problem mianowicie W/W telewizor pewnego dnia zgubil obraz zabralem sie za naprawe ale objaw jest juz inny po wlaczeniu zasilania dioda zapala sie ale z klawiatury nie mozna go odpalic (pilota nie posiadam). W przetwornicy wimienilem elektrolity, diode BA159 rezystory r612 r613 r618 nadal glucho dodam ze na epromie jest 5VST. Co robic do czego sie doczepic? aaaaa mam jeszcze jedna sprawe jak by ktos udostepnil schemat od tego modelu. Dziekuje