na wydrukach ( nie tylko ksero) na gorze i dole sa ciemne zabrudzenia na wysokosci prawie 30%
po otwarciu maszyny bęben jest czysty ale na pasie jest toner w tych wlasnie miejscach
po wyczyszczeniu i druku od nowa to samo
nie wiem czy to ma cos wspolnego ale np dzis pokazywalo brak toneru a jest połowa butelki
po otwarciu maszyny bęben jest czysty ale na pasie jest toner w tych wlasnie miejscach
po wyczyszczeniu i druku od nowa to samo
nie wiem czy to ma cos wspolnego ale np dzis pokazywalo brak toneru a jest połowa butelki