Witam!
Mam pralkę ARDO AE 1010, największy problem to to, iż ktoś wcześniej przy niej grzebał. Podobno przewody wkręciły się w pasek i powyrywały z kostek. Przy grzałce i przy termostacie są podłączone nie wiem czy dobrze. Jeden przewód jest jednak nie podłączony gruby czarny, w którym są dwie żyły idzie od grzałki do płyty elekronicznej. Moje pytanie czy te dwie żyły podłączyć do kostki razem czy rozdzielić na dwa styki? Akurat dwa styki na płycie są wolne. Może ma ktoś jakiś schemat do tego modelu? Niestety widać też, że luźny przewód zrobił zwarcie dotykając do obu
Mam pralkę ARDO AE 1010, największy problem to to, iż ktoś wcześniej przy niej grzebał. Podobno przewody wkręciły się w pasek i powyrywały z kostek. Przy grzałce i przy termostacie są podłączone nie wiem czy dobrze. Jeden przewód jest jednak nie podłączony gruby czarny, w którym są dwie żyły idzie od grzałki do płyty elekronicznej. Moje pytanie czy te dwie żyły podłączyć do kostki razem czy rozdzielić na dwa styki? Akurat dwa styki na płycie są wolne. Może ma ktoś jakiś schemat do tego modelu? Niestety widać też, że luźny przewód zrobił zwarcie dotykając do obu