Witam, jestem tu nowy i calkiem nieobeznany z tematem tv, po naprawie mojego soniaka mam nastepujacy problem:
w momencie gdy na ekranie jest duza ilosc bieli krawedzie boczne obrazu zaczynaja "plywac, falowac", czy jak to tam okreslic.... zarowno w trybie 4:3 jak i 16:9.
Wymieniane byly: trafopowielacz, tranzystor linii oraz procesor, przynajmniej tak mam napisane w informacji o naprawie...
Akurat jest sobotni wieczor, wiec nie moge do nich zadzwonic, ale czy bedzie to wymagalo zawiezienia sprzetu znowu do serwisu
, moze jakis tryb serwisowy pomoze?. Ktos wie jak go wlaczyc w tym tv?
Z gory dzieki wszystkim za pomoc.
w momencie gdy na ekranie jest duza ilosc bieli krawedzie boczne obrazu zaczynaja "plywac, falowac", czy jak to tam okreslic.... zarowno w trybie 4:3 jak i 16:9.
Wymieniane byly: trafopowielacz, tranzystor linii oraz procesor, przynajmniej tak mam napisane w informacji o naprawie...
Akurat jest sobotni wieczor, wiec nie moge do nich zadzwonic, ale czy bedzie to wymagalo zawiezienia sprzetu znowu do serwisu
Z gory dzieki wszystkim za pomoc.
Moderowany przez Jaś Kula:Przeczytaj https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php zwłaszcza punkt 11. Tytuł poprawiłem.