Witam! Ja zupełnie odwrotnie chcialem zwolnic procesor za pomoca apikacji. Wystarczy mi tylko jeden suwak do regulowania predkoscia. Wiem ze jest taki programik tylko ze nigdzie go nie moge znalesc Power CPU. Jesli ktos go ma prosilbym o linka.
Pozdrawiam!
Pozdrawiam!