Witam ostnio dostalem do naprawy telefon Siemensa C60. Telefon ten wlaczal sie tylko na 2 sekundy i pozniej sie wylaczal. Skorzystalem z opisu znajdującego sie na stronie http://c60.fks.pl/index.php?url=fullflash .
Po tym zabiegu telfon zadzial, wszytsko robione zgodnie z instrukcja na stronie. Soft ktory zostal tam wgrany nie posiadal on menu polskiego wiec zaczelem wgrywac soft v25 korzytajac z SST. ale po tym zabiegu teleofn zamarl,
Test point jest przeciety, Jest komunikacja z telefonem przez czerwona sluchawke. Wgrywalem rozniez inny soft v20 z frei, ale nic nie daje rezultatu. Prosilbym kolegow o rade, aby tlefon wstal. Mozliwe, ze przez nie uwage wklepalem zle adresy do pamieci. Jak ktorys z kolegow bylby mi wstanie pomoc i zna 100 procentowy sposob jego naprawy prosilbym bardzo. Telefon na procesorku AMD.Prosze o pomoc.
Po tym zabiegu telfon zadzial, wszytsko robione zgodnie z instrukcja na stronie. Soft ktory zostal tam wgrany nie posiadal on menu polskiego wiec zaczelem wgrywac soft v25 korzytajac z SST. ale po tym zabiegu teleofn zamarl,
Test point jest przeciety, Jest komunikacja z telefonem przez czerwona sluchawke. Wgrywalem rozniez inny soft v20 z frei, ale nic nie daje rezultatu. Prosilbym kolegow o rade, aby tlefon wstal. Mozliwe, ze przez nie uwage wklepalem zle adresy do pamieci. Jak ktorys z kolegow bylby mi wstanie pomoc i zna 100 procentowy sposob jego naprawy prosilbym bardzo. Telefon na procesorku AMD.Prosze o pomoc.