mam problem z usb .jak podłącze jakieś urządzenie do wejścia usb w przedniej części obudowy pokazuje taką informacje.dodam że wszystko jest podłączone prawidłowo do płyty głównej(ecs geforce 6100sm-m)system win xp home sp2.proszę o jakieś rady.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam