Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CIĄGNIK CASE 5130

27 Lut 2007 22:44 4046 4
  • Poziom 12  
    CZY MA KTOŚ SCHEMAT LUB GDZIE GO ZNAJDE , FORUM:?:
  • Poziom 12  
    MOŻĘ JEST KTOŚ KTO NAPRAWIA- FADROMY ,TRAKTORY,I INNE MASZYNY ROLNICZE Z KOMPUTEREM NA POKŁADZIE PRZECIEŻ TECHNIKA IDZIE DO PRZODU KTOŚ CHYBA TO NAPRAWIA WIEM ŻE NIEKTÓRYM WYDAJE SIĘ ŻE CO TAM W TYM CIĄGNIKU MOŻE BYĆ ....NAPRAWDE BARDZO DUŻO SIĘ ZMIENILO
  • Poziom 21  
    Z tymi schematami jest duży problem bo firmy serwisowe nie są tym zainteresowane, mnie czasem zdarza się naprawiać podobne sprzęty ale albo firma ma takie schematy w swojej dokumentacji albo próbuję zgłębić problem choć to dłużej schodzi i 90% usterek usuwam pozostałe wymagają podpięcia oprogramowania. Dodam że serwisy za taki przyjazd nie licząc za części biorą od 2000 - 4000 zł a czasem nawet więcej więc sam rozumiesz. Próbuj różnymi kanałami ale tu na elektrodzie będzie ciężko. Powodzenia.
  • Poziom 12  
    NAPRAWIAŁEM CIĄGNIKI ,FADROMY,TIRY MOŻE BĘDZIEMY W KONTAKCIE
    PONIEWAŻ MAM ZAMIAR WEJŚĆ W TO GLĘBIEJ,NARAZIE JAKOŚ SOBIE RADZE CO PRAWDA ZAJMUJĘ SIĘ MASZYNAMI, ALE TO PRAWIE TO SAMO
  • Poziom 12  
    naprawde nikt nic nie ma ,czy to taki problem pomuc ,przecież ktoś ma do tego dostemp byłbym wdzięczny ciągnika nawet nie widziałem chciałem najpierw zobaczyć czy znajde do niego jakiś schemat w elektroda .pl ale jk zwykle trzeba będzie radzić sobie samemu.