Witam,
Ostatnio, chcąc nauczyć się programowania PLC, zakupiłem sterownik Master-K500 firmy LG. Problem polega na tym ze w zakupionym zestawie nie było modułu wejść, który jest dość istotny do celu w jakim chce zastosować ten PLC.
Dodatkowy problem do brak dokumentacji - w internecie znajduję tylko strony japońsko-języczne.
Czy ktoś spotkał się już z tym sterownikiem?
Czy jest możliwość zakupienia modułu wejść (chodzi o binarne choć ze 2 analogowe też mogą się przydać)?
Ostatnio, chcąc nauczyć się programowania PLC, zakupiłem sterownik Master-K500 firmy LG. Problem polega na tym ze w zakupionym zestawie nie było modułu wejść, który jest dość istotny do celu w jakim chce zastosować ten PLC.
Dodatkowy problem do brak dokumentacji - w internecie znajduję tylko strony japońsko-języczne.
Czy ktoś spotkał się już z tym sterownikiem?
Czy jest możliwość zakupienia modułu wejść (chodzi o binarne choć ze 2 analogowe też mogą się przydać)?