Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

klawiatura a4tech - jak przypisać klawisze funkcyjne

01 Mar 2007 00:25 4784 3
  • Poziom 12  
    Witam

Od nie dawna jestem szczęśliwym posiadaczem klawiaturki A4T EVO Slim Tablet, szczegóły można znaleźć na stronce:

http://www.a4tech.pl/Item.aspx?ITEMNMBR=A4TKLA08128&GroupID=33&SubGroupID=57

zaciekawiła mnie notka, że możliwa jest zmiana klawiszy funkcyjnych, tylko że producent niestety nie dodał żadnego oprogramowania, jak w przypadku myszek :| a na maila co wysłałem nie raczył odpowiedzieć. Może ktoś mi odpowie jak to zrobić, szukałem w googlach, ale nic ciekawego sie nie dowiedziałem....

najbardziej mi zależy oby przestawić klawisze od zmiany piosenek, bo działają pod media playerem, a ja chciałbym je przypisać np do winampa....
  • Poziom 12  
    Tylko niestety to nie sterowniki, tylko nauka szybkiego pisania....

PS. Naprawdę nikt sie nie bawił z tym ?? ....
  • Poziom 12  
    Zapomniałem o tym temacie, udało mi się przypisać klawisze funkcyjne do winampa, wystarczy w opcjach włączyć "global hotkey" i można ustawić który klawisz jaka ma mieć opcje.

Zwracam też uwagę, że gdy nie zmienimy ustawień klawiszy ( w global hothey, a je wlaczymy) przy włączonym winampie nie będzie można używać niektórych znaków polskich np w MSOffice.