mój odtwarzasz jest ładowany za pomocą USB kupiona ładowarka z allegro ładuje mi go chba z 30h !! oryginalna ładowarka ma 5V 1A albo 500mA
na tej mojej jest napisane 4,5-9,5V Max800mA (miernikiem mierzyłem i mam 5,3V 100mA)
na ładowarce od noki 3,7 350mA (miernik 8,2V 66mA)
od 6610 5,3V 500mA (miernik 6,2V 66mA)
od E50 5V 890mA (miernik 7V 100mA)
jak podłącze go od kompa to mi szybko ładuje (miernik 5,1V 500mA na początku a póżniej spada)
którą ładowarkę najlepiej używać do ładowania mojego zenka?
dlaczego są takie duże różnice między tym co jest napisane na obudowie a rzeczywistością?
czy jak użyje tej ładowarki od E50 to może mi uszkodzić barerie?
na tej mojej jest napisane 4,5-9,5V Max800mA (miernikiem mierzyłem i mam 5,3V 100mA)
na ładowarce od noki 3,7 350mA (miernik 8,2V 66mA)
od 6610 5,3V 500mA (miernik 6,2V 66mA)
od E50 5V 890mA (miernik 7V 100mA)
jak podłącze go od kompa to mi szybko ładuje (miernik 5,1V 500mA na początku a póżniej spada)
którą ładowarkę najlepiej używać do ładowania mojego zenka?
dlaczego są takie duże różnice między tym co jest napisane na obudowie a rzeczywistością?
czy jak użyje tej ładowarki od E50 to może mi uszkodzić barerie?