Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

najlepszy subwoofer w dobrej cenie

lukasz3004 01 Mar 2007 21:59 6744 10
    lukasz3004
    Level 15  
    Chciałbym żebyśmy wspólnie wybrali najlepszy glośnik za nieduża cene (do 300zl) poniewaz jest wiele tematow w których ludzie pytaja co wybrac a my postaramy sie im pomuc .Mysle ze najlepiej jest podac jaki jest to glosnik za jaka cene i jego cechy (te dobre i te zle) poniewaz chodzi nam o wytypowanie najlepszego:D. Mam nadzieje ze ten temat pomoze wielu ludzia w dokonaniu wyboru.Poniewaz od tego jest elektroda:):):):):)

Ja jako swoj typ dam ravemastera bsw124-II poniewaz moim zdaniem jest on bardzo szybki cechuje sie niskim zejsciem oraz znaczna skutecznoscia co jest wazne przy sluchaniu techna metalu i dance , nie ma duzego zapotrzebowania na moc i jest dosc tani (ok 200 zł). Jego najwieksza wada jest trudna dostepnosc w Polce ale mimo to mozna go "upolowac" np. na allegro.
    jareki007
    Level 17  
    Jest podobny post przyklejony tylko do 1500 zł. Ciekawe co wyjdzie z Twojego :) Ja dorzucam Lanzara Max 12 (jednocewkowy) - cena niecałe 300 zł. Głośnik szybki i głosny, do szybkiego bitu, w tym przedziale cenowym, chyba najlepszy. Zejście niezłe ale szybka muza to jego żywioł. Czytałem gdzieś, że jego moc rzeczywista to 300 W RMS a nie 500 ale to i tak wystarczy :D

Mam jeszcze taką propozycję, żeby pisać o każdym głośniku w 1 poście - oczywiście jeśli kilka osób opisuje go to dobrze, tylko, żeby nie rozwlekać tego. Lepiej zmienić własnego posta jak się chce coś dodać.
    lukasz3004
    Level 15  
    Mam nadzieje ze cos wyjdzie tylko ktory przecietny zjadacz chleba da 1500zl za glosnik do robienia cisnienia w samochodzie????
    I postaramy sie wybrac najlepszy a ktorego lanzara 1 cewkowego czy dwu i opisz co ci sie w nim podoba
    bbartasswlkp
    Level 31  
    do 300zł Proponuję Boschmanna ALX 122Sp 3calowa cewka co jest dużym plusem , nadaje sie zarówno do techno jak i do czarnej muzy w której przy niskim strojeniu potrafi nisko zejść i zrobić niezły masaż pleców. Aktualna cena 200zł
    Dorzucam test tego głośnika
    crazy_88
    Level 42  
    Jeśli słuchasz takiej muzy jak pisałeś to weś bsw napewno się nie zawiedziesz:)
    B_A_R_T_E_K_120
    Level 25  

jak widac moj głos poszedl na Max12 w 2 sztukach idealnie sobie radza z kazdym rodzajem muzyki ktorej słucham a słucham prawde mowiac wszystkiego zaczynajac od HH a konczac na techno i trance house. swietny głosniczek jak za takie pieniadze mozna go dostac w cenie od 200 do 250zł i co najwazniejsze nie trzeba wielkich pieniedzy by go napedzic dobrze skonstruowana i obliczona skrzynia powoduje ze zagra kazda nute:) mojego suba napedza Lanzar Vibe 431 :) pozdrawiam
    lukasz3004
    Level 15  
    widze ze temat ucichł trochę prosimy o dalsze propozycje :)
    B_A_R_T_E_K_120
    Level 25  
    przewaznie jest tak ze odzywaja sie tu ludzie ktorzy juz kupili jakis sprzet ale nie wiedza co z nim i jak zrobic :) wiec niewiem czy ktos cos tu wiecej napisze na temat tanich a dobrych przetwornikow :)
    mlody1921
    Level 29  
    no jak takiej muzy słuchasz to BSW tylko i wyłącznie :]
    crazy_88
    Level 42  
    Ja też mysle że bsw 12'' lub infinity ref1250