Szukam jakiegoś prostego odbiornika FM. Tyle ostatnio jest nowych układów więc pewnie coś zaproponujecie. Odbiornik chciałbym sterować mikroprocesorem po I2C lub inną szyną. Dobrze aby miał wyjście na MPX na dekoder RDS który będzie kolejnym elementem tej całej układanki.
A może są już układy 2 w 1.
A może są już układy 2 w 1.