Witam.
Niedawno powstał pomysł, aby w motorku założyć intercom "kablowy".
A że takie kosztują nawet kilkaset zł. to chciałbym sam coś takiego złożyć.
Czy zna ktoś schemat takiego cudeńka?. Jeśli tak to proszę o niego.
Zależało by mi, aby nie był złożony z 30 mikroprocków, i aby uaktywniał się na dźwięk, tzn żeby nie był cały czas aktywny.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Niedawno powstał pomysł, aby w motorku założyć intercom "kablowy".
A że takie kosztują nawet kilkaset zł. to chciałbym sam coś takiego złożyć.
Czy zna ktoś schemat takiego cudeńka?. Jeśli tak to proszę o niego.
Zależało by mi, aby nie był złożony z 30 mikroprocków, i aby uaktywniał się na dźwięk, tzn żeby nie był cały czas aktywny.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.