Witam! Radio dzialalo bez zarzutu. Nagle po wlaczeniu "zawisl" wyswietlacz i po chwili radio sie wylaczylo. Od tamtej pory nie dalo znaku zycia. Zalozylem nowa koncowke tda 7386 i zadnych zmian. Radio pobiera odrobine pradu i lekko grzeje sie tuner. Bardzo prosze o pomoc. Jestem troche zielony w tym temacie wiec prosze o proste opisy. Prawdopodobnie usterke spowodowalo podlaczenie glosnikow 8 ohmowych