Miałem domofon proel, nie wiem jaki model nie moge go juz zlokalizowac chyba jest to pc255s ale nic na ten temat znaleźc nie moge. Uległ uszkodzeniu mechanicznemu, ktoś z rodziny zakupił wekte unifon tk6, nie zastanawiając sie czy mamy system cyforwy czy analog. Pod stary domofon podłączone były dwa przewody (niebieski i biały), jednak ze sciany wychodza tez 4 inne zielony, brązowy, zółty i czerwony. W niebieskim mam 8V biały to masa, nastepnie podobne napiecie mam w czerwonym a żółty jest masą. Pozostałe dwa nie daja prądu. Jak to podłaczyc? czy przypadkiem nie mam centrali cyfrowej bo słuchawka proel chodziła na 2 przewodach. podłaczajac niebieski i biały pod 1 i 2 w wekcie domofon dzwoni, podłaczanie reszty niewiele mi daje, raz przy jakimś ustawieniu słyszalem rozmówce.
załączam fotki
wekta
stary domofon
załączam fotki
wekta
stary domofon