witam
mam taki problem a mianowicie posiadam skaner Mustek bearPaw 1200CS. Jest on calkowicie sprawny, dziala bardzo dobrze. Jednak sprzedalem go i osoba ktora go kupila ma problemy z instalacja pod windowsem xp. Ktos ma na to jakas rade ? ponoc jakis błąd wyskakuje i nie mozna go zainstalowac. U mnie wszystko dzialalo, a nie wiem teraz co moze byc przyczyna. Moze mi ktos jakos pomoc ? Moze trzeba doinstalowac jakies sterowniki, biblioteki lub cos, albo jest jakis nowy sterownik ktory pod kazdym windowsem xp dziala ?
z gory bardzo dziekuje za kazda sugestie i pomoc
pozdrawiam serdecznie
mam taki problem a mianowicie posiadam skaner Mustek bearPaw 1200CS. Jest on calkowicie sprawny, dziala bardzo dobrze. Jednak sprzedalem go i osoba ktora go kupila ma problemy z instalacja pod windowsem xp. Ktos ma na to jakas rade ? ponoc jakis błąd wyskakuje i nie mozna go zainstalowac. U mnie wszystko dzialalo, a nie wiem teraz co moze byc przyczyna. Moze mi ktos jakos pomoc ? Moze trzeba doinstalowac jakies sterowniki, biblioteki lub cos, albo jest jakis nowy sterownik ktory pod kazdym windowsem xp dziala ?
z gory bardzo dziekuje za kazda sugestie i pomoc
pozdrawiam serdecznie