logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Mustek bearPaw 1200CS - problem z instalacją windows XP

belzebuba 06 Mar 2007 12:37 4372 2
REKLAMA
  • #1 3649019
    belzebuba
    Poziom 12  
    Posty: 105
    Ocena: 14
    witam
    mam taki problem a mianowicie posiadam skaner Mustek bearPaw 1200CS. Jest on calkowicie sprawny, dziala bardzo dobrze. Jednak sprzedalem go i osoba ktora go kupila ma problemy z instalacja pod windowsem xp. Ktos ma na to jakas rade ? ponoc jakis błąd wyskakuje i nie mozna go zainstalowac. U mnie wszystko dzialalo, a nie wiem teraz co moze byc przyczyna. Moze mi ktos jakos pomoc ? Moze trzeba doinstalowac jakies sterowniki, biblioteki lub cos, albo jest jakis nowy sterownik ktory pod kazdym windowsem xp dziala ?

    z gory bardzo dziekuje za kazda sugestie i pomoc :)

    pozdrawiam serdecznie
  • REKLAMA
  • #2 3649204
    BOGUSS4
    Poziom 16  
    Posty: 244
    Pomógł: 20
    Ocena: 12
    Witam

    Też miałem problemy z podobnym skanerem.
    Był to mianowicie 1200TA.
    Po zainstalowaniu plików " update library " problemy znikły.
    Pliki te to ok 7 MB ( jeszcze mam ale nie pamiętam skąd ).
    Jednak i ja zdecydowałem się na wymianę na inny skaner bo miałem problemy z błyszczącymi obrazami.

    Bogdan
  • #3 7138637
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
REKLAMA