witam
tv jest u mnie od jakiegos czasu wymieniłem mu scalak od pionu i kondy na B+ oraz kondy w przetworce po obu stronach, działał ok potem go odstawiłem bo czekam na czesci tzn. TP dzis go właczyłem , słychac tylko jak kinol sie rozmagnesowuje ? (przy załaczeniu sieci)
potem tylko dioda miga słabym swiatłem na przemian zapala sie i gasnie ,
doliczyłem do 58 i dałem spokój . gdy podstawiam za hota (sprawny) żarówke dioda nie miga żarówka nie swieci, brak napiecia na B+ , w przetworce klucz ok. na scalaku sa napiecia :
na nodze 1, 0V na 2, 9V . spalony był bezp. 800mA znalazłem opór 3527 który powinien miec 27 om , ma 3 omy .
co może byc tego przyczyna ?
tv jest u mnie od jakiegos czasu wymieniłem mu scalak od pionu i kondy na B+ oraz kondy w przetworce po obu stronach, działał ok potem go odstawiłem bo czekam na czesci tzn. TP dzis go właczyłem , słychac tylko jak kinol sie rozmagnesowuje ? (przy załaczeniu sieci)
potem tylko dioda miga słabym swiatłem na przemian zapala sie i gasnie ,
doliczyłem do 58 i dałem spokój . gdy podstawiam za hota (sprawny) żarówke dioda nie miga żarówka nie swieci, brak napiecia na B+ , w przetworce klucz ok. na scalaku sa napiecia :
na nodze 1, 0V na 2, 9V . spalony był bezp. 800mA znalazłem opór 3527 który powinien miec 27 om , ma 3 omy .
co może byc tego przyczyna ?