witam, chciałem zapytać, bo się zawiesiłem i jakoś mi nie idzie ;/ jakie tu popłyną prądy ?? I1 i I2
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamDarekDe napisał:o ile się nie mylę, coś takiego:
I=(5V-1,2V) / 6,8kOhm= 559uA
I2=1,2V / 10kOhm = 120uA
I1= I2-I = 120 - 559 = -439uA
strzałkowanie wydajnikowe