Witam
Mam atmege32 i wyswietlacz podlaczony do niej pod portc.0-portc.5. moje pytanie to jak ustawic fuse bity by uruchomic atmege na wew. oscylatorze? Po wgraniu programu bascomemAVR niema zadnej reakcji - wyswietlacz bez zmian... Tak jakby zegar stal. Dodam, ze pierwszy raz probuje uruchomic nowy uklad poniewaz dopiero zaczynam zabawe w mikroprocesory. Prosze o pomoc. ps. program pisze w bascomie.
pozdrawiam,
Wuja
Mam atmege32 i wyswietlacz podlaczony do niej pod portc.0-portc.5. moje pytanie to jak ustawic fuse bity by uruchomic atmege na wew. oscylatorze? Po wgraniu programu bascomemAVR niema zadnej reakcji - wyswietlacz bez zmian... Tak jakby zegar stal. Dodam, ze pierwszy raz probuje uruchomic nowy uklad poniewaz dopiero zaczynam zabawe w mikroprocesory. Prosze o pomoc. ps. program pisze w bascomie.
pozdrawiam,
Wuja