Witam.
Mam do zbudowania (znowu) licznik synchroniczny na przerzutnikach JK. Obliczyłem z tablic Karnougha co powinienem podać na wejścia J i K, następnie wprowadziłem to wszystko do Multisima i w tym momencie pojawia się problem: po podłączeniu wyjść każdego z przerzutników pod "analizator logiczny" (Logic Analyzer) uzyskuje na każdym z nich '0'. Co robie źle?
Moje obliczenia i plik z Multisima w załączniku. Będe wdzięczny za każdą pomoc.
Pozdrawiam.
Mam do zbudowania (znowu) licznik synchroniczny na przerzutnikach JK. Obliczyłem z tablic Karnougha co powinienem podać na wejścia J i K, następnie wprowadziłem to wszystko do Multisima i w tym momencie pojawia się problem: po podłączeniu wyjść każdego z przerzutników pod "analizator logiczny" (Logic Analyzer) uzyskuje na każdym z nich '0'. Co robie źle?
Moje obliczenia i plik z Multisima w załączniku. Będe wdzięczny za każdą pomoc.
Pozdrawiam.