Błagam o pomoc.
W mojej Nokii 3100 samoczynnie włączyło się cośtakiego jak zestaw słuchawkowy.
Mogę dzwonić ale cóz z tego jeżeli nic nie słyszę.
Może ktos miał taki problem.
Dzieki za odpowiedzi.
W mojej Nokii 3100 samoczynnie włączyło się cośtakiego jak zestaw słuchawkowy.
Mogę dzwonić ale cóz z tego jeżeli nic nie słyszę.
Może ktos miał taki problem.
Dzieki za odpowiedzi.