Witam. nic na ten temat nie znalazłem więc zakładam nowy temat
Od pewnego czasu dziwnie rozciąga mi obraz , zwłaszcza na jasnych i jaskrawych kolorach. robią się taki pasy jak na fotkach:







Co może być przyczyną. Od Eurozłącza żadne ścieżki (w TV i SAT) nie są pęknięte a kabel też jest dobry bo kupiłem już drugi. Proszę doradźcie mi co to może być bo chcę go zanieść do serwisu a nie chcę się dać naciągnąć na koszta.
Od pewnego czasu dziwnie rozciąga mi obraz , zwłaszcza na jasnych i jaskrawych kolorach. robią się taki pasy jak na fotkach:







Co może być przyczyną. Od Eurozłącza żadne ścieżki (w TV i SAT) nie są pęknięte a kabel też jest dobry bo kupiłem już drugi. Proszę doradźcie mi co to może być bo chcę go zanieść do serwisu a nie chcę się dać naciągnąć na koszta.