Mam od dwóch odbiornik Skymax SX 771ST COMBO. Programy satelitarne odbiera ok.
Natomiast dwa lata temu i dzisiaj próbowałem złapać programy naziemnej telewizji bez rezultatu.
Mieszkam w Warszawie. Na dachu mam antenę TV, doprowadzoną do tv analogowego. Odbiór przyzwoity.
Ustawiłem parametry w odbiorniku na kanał 48, 8K, 16-QAM, 3/4, 1/32.
Gdy szukam programów, nie znajduję nic.
Co może być przyczyną?
Długi kabel antenowy, ok 25m (z dachu 4piętrowego bloku na 1 p)?
Antena podłączona do video, później przez TV sat do TV?
Inne????
Dz. za pomoc. Czekam na sugestie.
Natomiast dwa lata temu i dzisiaj próbowałem złapać programy naziemnej telewizji bez rezultatu.
Mieszkam w Warszawie. Na dachu mam antenę TV, doprowadzoną do tv analogowego. Odbiór przyzwoity.
Ustawiłem parametry w odbiorniku na kanał 48, 8K, 16-QAM, 3/4, 1/32.
Gdy szukam programów, nie znajduję nic.
Co może być przyczyną?
Długi kabel antenowy, ok 25m (z dachu 4piętrowego bloku na 1 p)?
Antena podłączona do video, później przez TV sat do TV?
Inne????
Dz. za pomoc. Czekam na sugestie.