#1 3664323 10 Mar 2007 19:05 tonkpo tonkpo Poziom 11 Posty: 70 Autor tematu Post #1 3664323 10 Mar 2007 19:05 Gdy uruchomię aparat ,to obraz jest zamazany.Nie wiem co z tym zrobić ,wgrałem inny plik z pl i to samo???
#2 3664418 10 Mar 2007 19:38 wanek wanek Poziom 19 Posty: 344 Pomógł: 23 Ocena: 1 Pomocny post? (0) Post #2 3664418 10 Mar 2007 19:38 reset robiłes
#3 3664865 10 Mar 2007 21:36 adrianw adrianw Poziom 24 Posty: 768 Pomógł: 56 Ocena: 25 Pomocny post? (0) Post #3 3664865 10 Mar 2007 21:36 przeczyśc obiektyw a tak serio jak kolega pisał wczesniej resety , *2767*2878# custom eeprom reset albo *2767*3855# Sprawdzałeś czy aparat wcześńiej robił zdjęcia OK ? może wcześniej tez miał problem tylko nie sprawdzałeś Mam na sprzedaż: 28.09.2009 telefony na części
#4 3666022 11 Mar 2007 11:01 komismaja komismaja VIP Zasłużony dla elektroda Posty: 2643 Pomógł: 258 Ocena: 25 Pomocny post? (0) Post #4 3666022 11 Mar 2007 11:01 E900_45_Camerafix na supporcie masz taki pliczek
#5 3669292 12 Mar 2007 01:43 tonkpo tonkpo Poziom 11 Posty: 70 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 3669292 12 Mar 2007 01:43 Wgrałem E900_27_CNFH2.scry i wszystko ok. :]