Dysk wizyjny wygląda na sprawny są 4-głowice mają po około 45 ohm
nie widać uszkodzeń mechanicznych , dysk jest mocowany na wcisk , niewiem jaka powinna być szczelina. Próbowałem różnych ustawień rolek prowadzących , regulacja jest utrudniona bo jest autotraking w najlepszym przypadku uzyskuję fragmenty poszarpane obrazu monochromatycznego. Proszę o wskazówki co dalej , czy ryzykować wymianę głowicy.
nie widać uszkodzeń mechanicznych , dysk jest mocowany na wcisk , niewiem jaka powinna być szczelina. Próbowałem różnych ustawień rolek prowadzących , regulacja jest utrudniona bo jest autotraking w najlepszym przypadku uzyskuję fragmenty poszarpane obrazu monochromatycznego. Proszę o wskazówki co dalej , czy ryzykować wymianę głowicy.