Witam.Podczas pracy komputer zachował się jak bym mu zamkną system. (monitor zgasł,a komp sie sam wyłączył). Po wciskaniu przycisku power komp wogóle niereagował.Następnego dnia odłączyłem i podłączyłem ponownie zasilacz. Komp sie uruchamia ale nie ma żadnej reakcji na monitorze.Zero napisów.Podłączałem pudło pod inny monitor i jest tak samo.Zamieniłem mu grafike- to samo.Ogólnie rzecz biorąc, komp startuje ale niema nic na monitorze.Proszę o pomoc.
Dodano po 1 [minuty]:
Sprawdzałem kondensatory na płycie gł, są nienaruszone.
Dodano po 1 [minuty]:
Sprawdzałem kondensatory na płycie gł, są nienaruszone.