Witam
W komputerze po włączeniu uruchamiaja sie wiatraczki i dysk oraz świeci dioda power i nic po za tym sie nie dzieje, zero reakcji na monitorze. Zasilacz sprawdzilem na innym komputerze i działa bez problemu, innych cześci sprawdzić nie mam jak. Co może być nie tak.
Kondensatory na płycie sa dobre. Odłączylem wszystko i wyciągłem ram i grafike ale nadal to samo.
W komputerze po włączeniu uruchamiaja sie wiatraczki i dysk oraz świeci dioda power i nic po za tym sie nie dzieje, zero reakcji na monitorze. Zasilacz sprawdzilem na innym komputerze i działa bez problemu, innych cześci sprawdzić nie mam jak. Co może być nie tak.
Kondensatory na płycie sa dobre. Odłączylem wszystko i wyciągłem ram i grafike ale nadal to samo.
Cytat:Czy zasilacz może za slaby chociaz na moim dziala?Płyta to: Gigabyte ga-k8nmf-9
procek atlon 64 3000
grafika Geforce 7300
i do tego zasilacz 350w noname