Witam znalazłem taką karte czy ktos sie orientuje czy na tym da sie ogladac pakiet cyfry lub polsatu oczywiscie przez sharing.Czy idzie dostac to tego oprogramowanie(sterowniki) aby ta kart ruszyła?Czy moze zadac pytanie sprzedającemu aby sie czegos wiecej o niej dowiedziec jesli tak to o co zapytac (parametry czy cos innego)?Nie koniecznie mi chodzi o SS2 tylko o taką na której uruchomie sharing lub bede mugł ogldac FTA.
Bo na takich kartach nie znam sie ani troche
http://www.allegro.pl/item171848491_tuner_satelitarny_za_15_zl_byc_moze_.html
[/url][/code]
Bo na takich kartach nie znam sie ani troche
http://www.allegro.pl/item171848491_tuner_satelitarny_za_15_zl_byc_moze_.html
[/url][/code]