Mam problem z drukarką Phaser 8550. Na wydruku testowym pojawiają się białe poziome kreski. Efekt jest taki jakby zapchana była któraś z sekcji drukujących. Czy ktoś z was miał podobny problem i co z tym można zrobić?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam