Mam taki problem: OTC Nokia SP45H1 grająca, niektóre stacje wstrojone.
Odbiera bardzo ładnie. Jest w trybie hotelowym - Volume dochodzi
do 3/4 linijki, nie można wyszukiwać stacji.
Procesor prod. ST Microelectronics HPL01-R02; Pamięć: 24W04C1
Klaw. lokalna ma tylko 4 klawisze: Volume i Program;
Mam pilota COM3160, a to, co wyczytałem, potrzebny byłby COM3135
(dla administratora). Gdzie go kupić, ewentualnie może jest jakiś dostępny zamiennik?
A może ktoś ma wsad do tego TV ze zdjętym trybem hotelowym?

Odbiera bardzo ładnie. Jest w trybie hotelowym - Volume dochodzi
do 3/4 linijki, nie można wyszukiwać stacji.
Procesor prod. ST Microelectronics HPL01-R02; Pamięć: 24W04C1
Klaw. lokalna ma tylko 4 klawisze: Volume i Program;
Mam pilota COM3160, a to, co wyczytałem, potrzebny byłby COM3135
(dla administratora). Gdzie go kupić, ewentualnie może jest jakiś dostępny zamiennik?
A może ktoś ma wsad do tego TV ze zdjętym trybem hotelowym?