Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amator 3 czy Radmor 5102? Który sprzęt jest głośniejszy?

13 Mar 2007 17:20 1253 7
  • Poziom 10  
    Mam pytanie który jest głośniejszy sprzęt Amator3 czy Radmor5102, bo z mojego małego doświadczenia Amator3 ma silniejszy bas od UNITRA AT 9115. Natomiast nie porównywałem Amatora3 a Radmora5102 może ktoś to akurat zrobił i by doradził z góry DZIĘKUJĘ.
  • Spec od sprzętu Unitra
    Pewnie ze radmor jest lepszy!
  • Poziom 17  
    Amator- w zaleznosci od wersji wzmacniacza ma moc do 15W głośniki 2 x 4 Ω
    Radmor 5102- - głośniki 2 x 4 Ω (przód) 2 x 25 W
    - głośniki 2 x 4 Ω (tył) 2 x 15 W
  • Spec od sprzętu Unitra
    michu71 napisał:
    Amator- w zaleznosci od wersji wzmacniacza ma moc do 15W głośniki 2 x 4 Ω
    Amatory 2 i 3 mialy 2×10W 8Ω!
  • Użytkownik usunął konto  
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Post był raportowany.
    Przeniosłem z: Audio
  • Poziom 25  
    :cry: Oj Sebastian, Sebastian. PEWNIE że RADMORA. Dokładnie napisał ci Szaman.
    Pozdro
  • Poziom 12  
    Człowieku nawet sie nie wyglupiaj z Amatorem. Kup Radmora 5102, a jak niemasz kasy to 5102TE najlepiej z korektorem. A z tym porównywaniem to szaman ma całkowitą racje. Tego sie nieda porównać. Jak już zdobedziesz Radmora lub masz okazje u kogoś posłuchać to podłacz jakieś polskie kolumny z PRL-u najlepiej o impedancji 4Ω , podbij kontur i pogłośnij na 3,5-4 na skali wzmocnienia to zobaczysz co znaczy prawdziwe Hi-fi :D Tego można słuchać całymi dniami. Wyżej napisałem, że do modelu 5102TE dołozyc korektor, lecz dzisiaj ciezko kupic w dobrym stanie i po podłączeniu może zniekształacać i szumieć i huczeć. Najlepiej przekonaj sie sam jak ten sprzęt wymiata.
    POZDROWIENIA